Apie

2008 metų balandžio 18 dieną lauko tenisą mėgstančių ir gerai Lietuvos visuomenėje žinomų žmonių grupė Lietuvos įmonių ir organizacijų registre įregistravo teniso klubą „Excellence LT“.

Tai lauko teniso mėgėjų klubas, kuris šiuo metu vienija 19 vyresnių nei 40 metų amžiaus narių. 2012 metų rugsėjo mėnesį klubas „Excellence LT“ užregistruotas Lietuvos Teniso klubų sąjungoje.

Klubas aktyviai dalyvauja šalies sporto gyvenime ir yra nuolatinis lauko teniso varžybų vykstančių šalyje dalyvis. Klubo nariai ne mažiau kaip du kartus savaitėje turi žaidybinius mačus, šių žaidimų metu dažnai dalyvauja klubo kviesti svečiai iš kitų teniso klubų.

Klubo narių tikslas yra ne tik palaikyti gerą sportinę formą, stiprinti sveikatą, bet ir realizuoti puikią bendravimo galimybę tiek tarp pavienių tenisą žaidžiančių asmenų, tiek ir tarp analogiškus tikslus ir siekius turinčių klubų.

Lauko teniso populiarumas Lietuvoje paskutiniuoju metu ženkliai išaugo, todėl sportinių renginių, kuriuose vyksta emocingos teniso batalijos, daugėja su kiekvienais metais.

Klubo „Excellence LT“ nariai deramai atstovauja savo klubą tiek komandinėse varžybose, tiek individualiai tarptautinėse varžybose. Ne vienas klubo žaidėjas turi ITF reitingo taškus ir atskirose amžiaus grupėse užima garbingas vietas ITF reitingo šimtuke.

Lietuvoje senjorų reitingų statistikoje klubo nariai atskirose amžiaus grupėse yra lyderiai ir tai kelia klubo prestižą Lietuvos sporto visuomenės tarpe ir padeda populiarinti šią sporto šaką mūsų šalyje.

Klubo „Excelence LT“ steigėjai ir nariai yra ne tik geri sportininkai, bet ir žinomi valstybės vadovai, politikai, gydytojai, mokslininkai, verslo atstovai.