„Excellence.LT“ narių tandemas blizgėjo medikų turnyre Kaune

IMG_0539

Sekmadienį baigėsi tradicinis Lietuvos Gydytojų Teniso sąjungos dvejetų turnyras, kuriame dalyvavo ir du „Excellence.LT“ atstovai – Zigmantas Balčytis ir Emilis Subata. Abu jie varžėsi vienoje poroje dvejetų kategorijoje 50+ kurioje vėl užėmė pirmąją vietą ir jau trečius metus nepaliko jokių vilčių savo oponentams.

Emilis Subata dalyvavo ir mišrių dvejetų kovose, kur taip pat užėmė itin aukštą vietą – kartu su dvikovos partnere, gydytoja Birute Miliauskiene, užėmė antrąją vietą.

IMG_0542
IMG_0547
 

Dvi dienas Kaune vykęs turnyras subūrė daugiau nei 99 žaidėjus, pasiskirsčiusius į 60 porų. Kovos vyko šiose kategorijose: vyrų dvejetai, moterų dvejetai ir mišrūs dvejetai.

„Klubo narių vardu noriu padėkoti Lietuvos gydytojų teniso sąjungos prezidentui Remigijui Žaliūnui, Gydytojų sąjungos prezidentui Liutaurui Labanauskui bei kitiems šio turnyro organiztariams, visiems jo dalyviams, už surengtą aukšto lygio turnyrą, sukurtą draugišką atmosferą bei sudarytas puikias sąlygas varžytis su bendraminčiais karštose, azartiškose varžybose“, – sako Z. Balčytis.

Klubo „Excellence.LT“ prezidentas Zigmantas Balčytis yra ir Lietuvos Gydytojų Teniso sąjungos garbės narys.

„Excellence.LT“ informacija