thumb_DSCF8509_1024

Po pergalės namuose – pasiruošimas revanšui Telšių kortuose

Vilniaus teniso klubas „Excellence.LT“ savaitgalį sulaukė svečių iš Žemaitijos – sostinėje lankėsi Telšių klubas „Impulsas“. Pirmoji istorijoje šių dviejų klubų akistata vyko pasiskirsčius po keturis dvejetus nuo kiekvienos komandos. Telšiškiai atvyko aštuoniese, o gausesnė šeimininkų rikiuotė leido kelis kartus pakeisti dvejetų sudėtis.

Kaip ir dera pirmajam mūšiui, kova buvo atkakli ir azartiška, o galutinis rezultatas užfiksuotas 7 – 9 šeimininkų naudai.

„Ši pergalė neabejotinai reiškia tai, kad atsakomąjame mače, kai jau mes būsim svečių rolėje, reikės padirbėti dvigubai nei šiandien, nes telšiškiai tikrai sieks išlyginti serijos rezultatą“, – sakė Zigmantas Balčytis, „Excellence.LT“ klubo prezidentas.

Daugiausiai taškų nugalėtojų komandai iškovojo Zigmanto Balčyčio ir Emilio Subatos tandemas, pergalę šventęs visuose keturiuose mačuose. Į pergalės kraitį dar du taškus pridėjo Tado Tarasevčiaus ir Romano Paulausko duetas. Beje, dar vieną tašką Tadas Tarasevičius pridėjo ir žaisdamas poroje su Gediminu Kirkilu. Du taškai ir Dariaus Čeledino ir Daliaus Gedvilo sąskaitoje.

Telšių komandoje geriausiai pasirodė Sigitas Motuzas su Vasilijum Saniuku, taip pat komandą į priekį vedė klubo „Impulas“ prezidentas Edvardas Laurinavičius su Algiu Bružu bei Saulius Jukna su Elijum Noreika.

Pasibaigusias kovas bei ateities susitikimus abiejų klubų atstovai aptarė per vakarienę, kurios metu visi taip pat linkėjo bei dainavo „Ilgiausių metų!“ „Excellence.LT“ valdybos nariui Sauliui Stripeikai, šventusiam gražų 50 metų jubiliejų.

„Excellence.LT“ informacija

IMG_0539

„Excellence.LT“ narių tandemas blizgėjo medikų turnyre Kaune

Sekmadienį baigėsi tradicinis Lietuvos Gydytojų Teniso sąjungos dvejetų turnyras, kuriame dalyvavo ir du „Excellence.LT“ atstovai – Zigmantas Balčytis ir Emilis Subata. Abu jie varžėsi vienoje poroje dvejetų kategorijoje 50+ kurioje vėl užėmė pirmąją vietą ir jau trečius metus nepaliko jokių vilčių savo oponentams.

Emilis Subata dalyvavo ir mišrių dvejetų kovose, kur taip pat užėmė itin aukštą vietą – kartu su dvikovos partnere, gydytoja Birute Miliauskiene, užėmė antrąją vietą.

IMG_0542
IMG_0547
 

Dvi dienas Kaune vykęs turnyras subūrė daugiau nei 99 žaidėjus, pasiskirsčiusius į 60 porų. Kovos vyko šiose kategorijose: vyrų dvejetai, moterų dvejetai ir mišrūs dvejetai.

„Klubo narių vardu noriu padėkoti Lietuvos gydytojų teniso sąjungos prezidentui Remigijui Žaliūnui, Gydytojų sąjungos prezidentui Liutaurui Labanauskui bei kitiems šio turnyro organiztariams, visiems jo dalyviams, už surengtą aukšto lygio turnyrą, sukurtą draugišką atmosferą bei sudarytas puikias sąlygas varžytis su bendraminčiais karštose, azartiškose varžybose“, – sako Z. Balčytis.

Klubo „Excellence.LT“ prezidentas Zigmantas Balčytis yra ir Lietuvos Gydytojų Teniso sąjungos garbės narys.

„Excellence.LT“ informacija

IMG_0524

Su Naujaisiais metais!

Klubas „Excellence.LT“ sveikina visus teniso mylėtojus su 2016-siais metais ir pasitinka juos su naujais iššūkiais. Jau sausio 2-ąją dieną davus startą naujam treniruočių sezonui, pagrindiniu prasidėjusių metų tikslu buvo įvardintas Vimbildono turnyras :)

Sėkmės visiems klubiečiams kartu žengiant šio tikslo link! :)

IMG_0518

 

Screen Shot 2015-12-19 at 12.21.25

XI-asis tradicinis dvejetų turnyras „Trapi demokratija“

Politikos ir pramogų verslo bei žiniasklaidos atstovai gruodžio 13 d. susitiko tradiciniame turnyre „Trapi demokratija“. Šiemet jau vienuoliktąjį kartą jame susigrūmė teniso mėgėjai, pasiskirstitę į dvi stovyklas.

Politikų pusėje dvejetai pasiskirstė taip: Zigmantas Balčytis su Sauliumi Stripeika, Violeta Stripeikienė su Neriumi Germanu, Andrius Mazuronis su Gediminu Kirkilu bei Dalius Gedvilas su Juozu Oleku. Pramogų pasaulio – žurnalistų stovykloje į kovą stojo šie dvejetai: Andrius Tapinas su Tomu Langviniu, Darius Gudelis su Monika Garbačiauskaite, Edmundas Jakilaitis su Darium Tarasevičium ir Laurynas Šeškus su Lina Kairyte.

Geriausiai iš visų dvejetų sekėsi klubo „Excellence.LT“ prezidento Zigmanto Balčyčio ir klubiečio Sauliaus Stripeikos duetui, kuris laimėjo visas kovas. Vis dėlto galutinę pergelę bendrojoje įskaitoje šįkart šventė žurnalistų – pramogų pasaulio atstovų komanda. Nors abi dalyvių grupės surinko vienodą taškų skaičių (8-8), pagal game’ų skaičių galutinė pergalė (61-74) įskaityta šoumenams.

Excellence.LT informacija

2015-10-01 21.11.29

Žiemos sezoną “Excellence LT” pasitiko su naujais nariais ir iššūkiais

Vilniaus teniso klubo “Excellence LT” nariai ketvirtadienį jau septintąjį kartą susitiko paskelbti savo naujojo žiemos teniso sezono pradžios. Tradiciškai apžvelgę praėjusias kovas, prisiminimais sugrįžę į svarbesnius kortus, klubiečiai ėmėsį braižyti ir ateities planų.

Susitikimo dalyvius sveikinęs klubo prezidentas Zigmantas Balčytis pristatė ir naujus “Excellence LT” narius: Valdonę Povilionienę, Joną Kazlauską bei Juozą Oleką.

“Esu tikras, kad jūsų narystė klube bus naudinga visiems – turėsime ir naujų partnerių, ir gerų varžovų, kas leis dar labiau visiems tobulėti”, – sakė Z. Balčytis.

Naujiesiems nariams buvo įteiktos specialios, narystę “Excellence LT” klube simbolizuojančios suvenyrinės lėkštės.

Susitikimo metu klubo nariai aptarė ir paskutiniuosius reitingus, kur ITF SENIORS statistikos pasaulio šimtuke puikuojasi net keturių “Excellence LT” narių pavardės.

Vienbalsiai nutarta per ateinantį sezoną sustiprinti klubo pozicijas tiek gimtuosiuose, tiek užsienio šalių turnyruose.

2015-10-01 20.01.49

2015-10-01 20.55.09

2015-10-01 20.55.44

2015-10-01 20.56.33

2015-10-01 20.56.42

2015-10-01 20.57.51

2015-10-01 21.02.11

2015-10-01 20.58.51

2015-10-01 21.01.52

2015-10-01 20.58.30

2015-10-01 21.01.40

2015-10-01 21.02.56

2015-10-01 21.11.29

Screen Shot 2015-10-01 at 10.35.45

V. Povilionienė – klubo „Excellence LT“ lyderė ITF Seniors pasaulio reitinge

Klubo „Excellence LT“ narių išvykos į traptautinius turnyrus atsispindi ir pasauliniame reitinge: ITF SENIORS pasaulio reitinge grunto sezono pabaigoje, sudarytame rugsėjo 25 dieną, aukščiausia vieta priklauso Valdonei Povilionienei.

V. Povilionienė per paskutinius 12 mėnesių dalyvavo keturiolikoje turnyrų ir 45+ grupėje šiuo metu užima 7-ąją vietą pasaulyje vienetų reitinge, 11-ąją pasaulio dvejetų reitinge ir net 2-ąją – mišrių dvejetų reitinge.

Noriu pasveikinti Valdonę su aukštais pasiekimais ir geru pavyzdžiu mūsų klubo vyrams. Yra kur pasitempti. O Valdonei linkiu dar didesnių aukštumų – tokiu būdu ir mums pasitempti reikės dar labiau“, – rezultatais džiaugėsi klubo „Excellence LT“ prezidentas Zigmantas Balčytis.

Gana aukštais pasiekimais gali pasigirti ir kitas klubo narys – Petras Vozbutas. Jis ITF SENIORS pasaulio reitingo 65+ grupėje yra 37-je pozicijoje, o dvejetų reitinge ir mišrių dvejetų reitinge užima atitinkamai 9-ąją ir 6-ąją vietas. P. Vozbutas per 12 paskutinių mėnesių žaidė šešiolikoje turnyrų.

Dar du reitinge pirmąjame šimtuke esantys klubo nariai yra Tadas Tarasevičius ir Emilis Subata, abu žaidžiantys 55+ grupėje. T. Tarasevičius per metus sužaidė devyniuose turnyruose ir yra klasifikuojamas 47-oje vietoje, Emilis Subata dalyvavo aštuoniuose turnyruose ir užima 80-ąją vietą.

20150905_215502

Pergalių troškimo Turkijos karščiai neišdžiovino

Klubo “Excellence LT” nariai savo pergalėmis kolegas džiugina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kortuose.

Labai malonu sulaukti gerų žinių, kurios atskrieja ir iš užsienyje rungtyniaujančių klubiečių. Puiku žinoti, kad Lietuvoje įgyjama patirtis, treniruotės, duoda savo vaisių, tad labai sveikinu svetur sėkmingai žaidusius ir pergales pelniusius klubo narius. Tai puikus viso klubo ir trenerių veiklos įvertinimas”, – sako “Excellence LT” prezidentas Zigmantas Balčytis.

Naujausiomis žiniomis dalinosi Valdonė Povilionienė ir Petras Vozbutas, pastaruoju metu rungtyniavę Turkijoje ir Šveicarijoje.

“Gražūs įspūdžiai iš aplankyto miesto. Nesitikėjome, kad Stambulas yra toks gražus miestas. Aplankėme beveik visas istorines vietas, taip pat jų įžymiuosius turgus. Nors teniso klubas, kurio kvietimu svečiavomės, nedidelis, bet buvome labai maloniai ir draugiškai priimti’, – sakė V. Povilionienė.

Jos teigimu, be dviejų “Excellence LT” narių lietuvių, daugiau užsieniečių varžybose praktiškai nebuvo.

Organizacija gera, bet žaisti teko ir vidurdienį, kepinant 35 laipsniams karsčio. Vienetuose didelių sunkumų neiškilo, gal tik vargino kaitra”, – pasakojo turnyre dalyvavę klubiečiai.

Pavyko nugalėti visus turnyre dalyvavusius Turkijos atstovus. Petras Vozbutas finale aplošė įsimintinų pergalių anksčiau iškovojusį turką, Man taip pat teko “nukankinti” vietinę žvaigždę.

Dvejetuose situacija buvo sudėtingesne. Žaidėme +35 grupeje ir teko rimtai padirbėti. Visus tris susitikimus kovėmės iš taimbreikų, tačiau nugalėjome! Čia jau ačiū klubo nariams, kurie mus kaip reikiant paruošė”, – džiaugėsi V. Povilionienė.

Vėliau šio dvejeto laukė Ženeva, kuri kaip mat privertė pamiršti turkiškus karčius.
Tenykštė vėsa bei prilipęs peršalimas padarė savo ir trumpam išvedė P. Vozbutą iš rikiuotės. Gal dėl to pirmame rate, žaidžiant prieš jau žinomą varžovą, šiek tiek pritrūko jėgų, nors kova buvo išties graži ir atkakli.

Šveicarijoje, jei sveikata leis, klubo narių poros dar laukia dvejetų kova.

IMG_0436

Dvejetų turnyre Druskininkuose – dvi pirmosios vietos

Rugsėjo 12 dieną klubo „Excellence LT“ atstovai dalyvavo šventiniame Druskininkų teniso klubo turnyre, skirtame jo 30 metų jubiliejui.

Dvejetų turnyre „Teniso klubui 30“ patyrusiųjų grupėje pirmą vietą užėmė „Excellence LT“ atstovai Romanas Paulauskas ir Saulius Stripeika.

Labiau patyrusių grupėje pirmąją vietą užėmė taip pat klubo duetas – Zigmantas Balčytis ir Emilis Subata.

Klubą ir nugalėtojus sveikino Lietuvos teniso federacijos prezidentas, Druskininkų meras, o klubo vardu žodį tarė „Excellence LT“ prezidentas Zigmantas Balčytis.

 

IMG_0436IMG_0435IMG_0387IMG_0432 IMG_0394 IMG_0419 IMG_0423 IMG_0385 IMG_0377 IMG_0366 IMG_0365 IMG_0363IMG_0330IMG_0324 IMG_0326

IMG_0094

Nida Jazz Tennis Cup turnyre – klubiečių pergalės

Liepos 30 – rugpjūčio 2 dienomis Nidos Jazz festivalio fone vyko ir tradicinis tarptautinis kviestinis teniso dvejetų turnyras NIDA JAZZ TENNIS CUP.

Šiemet jame vėl dalyvavo sostinės klubo „Excellence LT“ atstovai, kovoję dėl aukščiausių apdovanojimų.

Sėkmingiausiai pasirodė klubo narys Šarūnas Kliokys su partneriu, kurie tapo čempionais Seniors grupėje.

Pagal pasiekimą arti buvo Zigmantas Balčytis su Emiliu Subata, užėmę antrąją vietą Masters plius grupėje.

Toje pačioje grupėje trečiąją vietą iškovojo Saulius Stripeika, poroje žaidęs su „Nida Jazz“ festivalio organizatoriumi Leonidu Šinkarenko.

Septintąją vietą iš 16 porų užėmė Dalius Gedvilas su Darium Čeledinu.

Iš viso jau tryliktąjį kartą vykusiame turnyre startavo 184 poros. Rungtyniaujama buvo 7 pogrupiuose, iš kurių du pogrupiai buvo moterų.

IMG_2939photo
IMG_0700 IMG_0679IMG_0662IMG_0086 IMG_0085 IMG_0080
IMG_0020

„Purpurinė rožė“ liko politikams

Vilniuje įvyko IX tradicinis teniso turnyras „Purpurinė rožė“, kuriame varžėsi politikai, visuomenininkai, žurnalistai, šou verslo vilkai.

Per metus vyksta du tokie turnyrai. Varžybas „Trapioji demokratija“ rengia žurnalistai, o „Purpurinę rožę“ – politikai.

Šiemet į „Purpurinę taurę“ susirinko, kaip įprasta, po 4 abiejų pusių poras. Politikus papildė visuomenininkai, o žurnalistus – šoumenai.

Buvo žaidžiami 4 susitikimai po 30 minučių. Po to – pasikeitimai aikštelėmis ir poromis.

Viso įvyko šešiolika dvejetų susitikimų. Sėkmingiausiai sekėsi Zigmanto Balčyčio – Šarūno Kliokio, Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės – Edmundo Jakilaičio, Sauliaus Stripeikos – Nerio Germano, Dariaus Tarasevičiaus – Dariaus Gudelio, Lauryno Šeškaus – Romano Paulausko poroms.

Įtemptą kovą laimėjo ir „Purpurinės rožės“ taurę iškovojo  Politikai 10,5:5,5.

Sportas.info informacija

IMG_0170 IMG_0147 IMG_0105 IMG_0104 IMG_0030 IMG_0029 IMG_0026 IMG_0025 IMG_0020 IMG_0018 IMG_0017 IMG_0014 IMG_0011 IMG_0009 IMG_0006 IMG_0005 IMG_0004