Po pergalės namuose – pasiruošimas revanšui Telšių kortuose

thumb_DSCF8509_1024

Vilniaus teniso klubas „Excellence.LT“ savaitgalį sulaukė svečių iš Žemaitijos – sostinėje lankėsi Telšių klubas „Impulsas“. Pirmoji istorijoje šių dviejų klubų akistata vyko pasiskirsčius po keturis dvejetus nuo kiekvienos komandos. Telšiškiai atvyko aštuoniese, o gausesnė šeimininkų rikiuotė leido kelis kartus pakeisti dvejetų sudėtis.

Kaip ir dera pirmajam mūšiui, kova buvo atkakli ir azartiška, o galutinis rezultatas užfiksuotas 7 – 9 šeimininkų naudai.

„Ši pergalė neabejotinai reiškia tai, kad atsakomąjame mače, kai jau mes būsim svečių rolėje, reikės padirbėti dvigubai nei šiandien, nes telšiškiai tikrai sieks išlyginti serijos rezultatą“, – sakė Zigmantas Balčytis, „Excellence.LT“ klubo prezidentas.

Daugiausiai taškų nugalėtojų komandai iškovojo Zigmanto Balčyčio ir Emilio Subatos tandemas, pergalę šventęs visuose keturiuose mačuose. Į pergalės kraitį dar du taškus pridėjo Tado Tarasevčiaus ir Romano Paulausko duetas. Beje, dar vieną tašką Tadas Tarasevičius pridėjo ir žaisdamas poroje su Gediminu Kirkilu. Du taškai ir Dariaus Čeledino ir Daliaus Gedvilo sąskaitoje.

Telšių komandoje geriausiai pasirodė Sigitas Motuzas su Vasilijum Saniuku, taip pat komandą į priekį vedė klubo „Impulas“ prezidentas Edvardas Laurinavičius su Algiu Bružu bei Saulius Jukna su Elijum Noreika.

Pasibaigusias kovas bei ateities susitikimus abiejų klubų atstovai aptarė per vakarienę, kurios metu visi taip pat linkėjo bei dainavo „Ilgiausių metų!“ „Excellence.LT“ valdybos nariui Sauliui Stripeikai, šventusiam gražų 50 metų jubiliejų.

„Excellence.LT“ informacija